Respawn limits: mogą być różne dla poszczególnych scenariuszy/map.
- zniszczenie lotniska 10 000 ticketów.

Obydwie strony mają po 3 resy na "swojej" krawędzi mapy oraz lotnisko w odległości conajmniej 12 km od czołgowego pola bitwy.
Punkty repawnów są stałe i identyczne dla wszystkich trybów rozgrywek.
Obie drużyny mają (na mapie lotniczej) do zniszczenia 3 wrogie bazy zaopatrzeniowe oraz lotnisko.
Za niszczenie bazy drużyna niweluje 5 000 ticketów z puli przeciwnika. Za zniszczenie lotniska - 10 000 ticketów.
Lotnisko po zniszczeniu nadal działa jak lotnisko (można lądować i się naprawiać) ale przestaje funkcjonować jako miejsce odrodzenia (nie można wziąć nowego samolotu ani zmienić uzbrojenia).
Lotniskowe AA to dziewięć baterii p-lot o kalibrze 20, 30 i 37 mm ustawione wokół lotniska i strzelające ze skutecznością 30-60% do celów nie dalej niż 3 km od lotniska.
Każda baza zaopatrzeniowa jest broniona przez 3 baterie AA ostrzeliwujące przeciwnika na 2 km ze skutecznością 30-60%.

Tryb BATTLE

Każda drużyna ma do wyboru 3 punkty przejęcia, które moze obrać jako cel i zaatakować. Może też ustawić się na obronę
Druzyny wiedzą, które strefy mogą być atakowane, ale nie wiedzą który punkt będzie atakowany przez przeciwnia.
Dopiero po wjechaniu przez przeciwnika na punkt przejÄ™cia zostaje on aktywowany na staÅ‚e, a pozostaÅ‚e dwa sÄ… usuwane ze scenariusza.
Przejęta strefa powoduje utratę 25 ticketów co sekundę. Odzyskanie strefy zatrzymuje utratę punktów.
Jak łatwo policzyć przejęcie i utrzymanie bazy daje wygraną najdalej po 20 minutach jeśli przeciwnik nie straci w międzyczasie żadnego pojazdu.

Tryb Domination

Na mapie znajdujÄ… siÄ™ 3 punkty CAP (A,B,C) dla czoÅ‚gów oraz 3 punkty CAP (D, D, D) dla samolotów.
Punkty lotnicze rozmieszczone są na wysokości około 2km nad poziomem morza w odległosci 4 km od siebie, a jeden z nich zawieszony jest dokładnie nad środkiem pola bitwy czołgów.
Punkty czoÅ‚gowe funkcjonujÄ… tak samo jak w zwykÅ‚ej rozgrywce z trybem dominacji a ich zdobycie powduje utratÄ™ przez przeciwnika 8 ticketów za każdy posiadany punkt CAP.
Punkty dla lotnictwa dziaÅ‚ajÄ… tylko wtedy kiedu samolot jest w odlegÅ‚oÅ›ci mniejszej lub równej 2 km od centrum punktu.
Każdy samolot w odlegÅ‚oÅ›ci 2km od centrum jednego z punktów powoduje spadek ticketów przeciwniaka o 3 tickety. Dwa wrogie dla siebie samoloty przy tym samym punkcie D niwelujÄ… swój wpÅ‚yw.
Utrzymanie całkowitej dominacji powietrznej i utrzymanie 15 samolotów w strefach D moze spowodować wygranie bitwy w czasie ponizej 10 minut od rozpoczęcia bitwy.

Tryb Conquest

W tym trybie jest tylko jeden punkt CAP i jest on dynamicznie losowany z jednego z trzech punktów trybu Domination.
PrzejÄ™ta strefa powoduje utratÄ™ 40 ticketów co sekundÄ™. Jak Å‚atwo policzyć przejÄ™cie i utrzymanie bazy daje wygranÄ… najdalej po 12 i pół minutach , jeÅ›li przeciwnik nie straci w miÄ™dzyczasie żadnego pojazdu.